Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne Don Bosko.Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati 10 katesh ne ndertim. Siperfaqja e apartamentit eshte 109.86 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkon. Ne po te njejtin pallat,por ne kate te ndryshme dhe me orientim ndryshe gezojme dhe dy apartamente te tjera. Per me shume informacion kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

109 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

34 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Pandi Dardha

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019