SHITET HOTEL NE MULLET - Century 21 Albania
Përshkrim

Hoteli ndodhet shume prane qendres tregatare TEG ka akses nga rruga e vjeter e Elbasanit dhe gjithashtu nga autostrada e re dalja e pare, ka nje siperfaqe totale prej 1300m2 dhe 450m2 ndertim ndertim 4 katesh dhe ka mundesin e bashkimit dhe nje toke me siperfaqe 2000m2. Organizohet me 20 dhoma te mobiluara me ballkon dhe tualet, Bar te kompletuar 2 katesh me 5 tavolina 10 kolltuqe tek kati i pare dhe 8 kolltuqe ne katin e 2, ambient gatimi te kompletuar me te gjitha pajisjet e guzhines, magazine dhe shume hapesira per shume qellime te ndryshme. Hoteli eshte fuksional dhe aktiv me klientele te rregullt. Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1310 m2

Sip. e brendshme:

1310 m2

Dhomat e gjumit:

20

Lloji:

Hotel

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

318

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mullet

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020