Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Tiranes - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Tiranes
Apartamenti ndodhet ne fillim te rruges Peti , ne katin e pare te banimit dhe dyte teknik.
Ka siperfaqe te brendshme 75m2 dhe verande 26m2.
Apartamenti eshte i pajisur me Hipoteke ,ka orientim Lindje.

Per vizite ne prone kontaktoni 069 85 40 445 !!!


Informacion
Sip. Totale:

101 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

423

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020