Hyr
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallat egzistues prane Brrylit. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit ,2 dhoma gjumi 1 tualet me dritare si dhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte juge-lindje me ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti i ka te gjitha facilitetet e mundeshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

71 m2

Sip. e brendshme:

71 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

307

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Arkitekt Kasemi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019