Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me qera ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, ne Bllok.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor, ne katin e shtate teknik . Ka nje mobilim klasik te nderthur me modernen dhe me shije. Te gjitha dhomat kane kondicioner dhe ballkoni ofron nje pamje shume mahnitese. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Jug, ku te gjitha dhomat jane te ndricuara gjate gjithe dites.
Lokacioni ku ndodhet ky apartament, ju krijon shume facilitete !
Cmimi i qerase eshte 500 Euro.
Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni.
Tel: 0672040485


Informacion
Sipërfaqja:

87 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

6 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

33 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019