SHITET APARTAMENT 1+1+DEPO NE RRUGEN E BOGDANEVE !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1+depo ne Rrugen e Bogdaneve. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet me dritare dhe nje depo me dritare. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Eshte mundesi shume e mire investimi pasi prona eshte e dhene me qira. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni !!


Informacion
Sip. Totale:

74 m2

Sip. e brendshme:

66 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

535

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Mihal Duri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020