Përshkrim

Shitet truall me siperfaqe 1500 m2+ambient banimi 69m2 ne Elbasan. Trualli momentalisht funksionon si lavazh tapetash dhe makinash dhe ka te gjitha paiisjet dhe aparaturat e nevojshme per ta kryer kete funksion, por mundet te konvertohet edhe te perdoret sipas deshires se klientit bleres. Ne truall ndodhet nje shtepi banimi e cila perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine edhe 1 tualet. Shtepia e banimit mund te konvertohet dhe te shfrytezohen si ambient komercial ose zyra . Ambienti ka hyrie edhe dalje ne rruge kryesore. Ambienti zoteron te gjithe dokumentacionin e nevojshem ligjor (Certifikate Pronesie).Cmimi i negociueshem. Per me shume informacion na kontaktoni ne Nr.Tel: 0697007419


Informacion
Sipërfaqja:

69 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Commercial Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

58 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019