Hyr
Përshkrim

Shitet truall (lavazh) me siperfaqe 1500 m2+ambient banimi 69m2 ne hyrie te Elbasanit. Trualli momentalisht funksionon si lavazh tapetash dhe makinash dhe ka te gjitha paiisjet dhe aparaturat e nevojshme per ta kryer kete funksion, por mundet te konvertohet edhe te perdoret sipas deshires se klientit bleres. Ne truall ndodhet nje shtepi banimi e cila perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine edhe 1 tualet. Shtepia e banimit mund te konvertohet dhe te shfrytezohen si ambient komercial ose zyra . Ambienti ka hyrie edhe dalje ne rruge kryesore. Ambienti zoteron te gjithe dokumentacionin e nevojshem ligjor (Certifikate Pronesie).Cmimi i negociueshem. Per me shume informacion na kontaktoni ne Nr.Tel: 0697007419


Informacion
Sip. Totale:

1500 m2

Sip. e brendshme:

69 m2

Sip. Toke:

1500 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

157

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019