Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ne nje zone mjaft te kerkuar tek rruga e Durresit. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte totalisht i investuar, me instalime te reja elektrike e hidraulike, i shtruar i gjithi me parket dhe i mobiluar ne menyre bashkohore. Ka orientim Lindje-Perendim. Ndodhet 2 minuta larg qendres, prane te gjitha faciliteteve te nevojshme. Ne çmim perfshihet edhe nje post parkimi. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin e meposhtem: 0693996363.


Informacion
Sipërfaqja:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

39 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Durresit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019