Hyr
Përshkrim

Jepet me qera godine e pershtatshme per zyra me aktivitet te ndryshem ne Elbasan, Godina eshte totalisht e rikonstruktuar dhe investuar. Kati 0 ka nje siperfaqe prej 48 m2, dhe nje tualet. Kati i pare ( i cili ndahet me hyrje me vete nga kati 0), perbehet nga tre zyra plus nje tualet te perbashket. Pozicioni i favorshem prane disa institucioneve te rendesishme ofron komoditet per aktivitetin tuaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

96 m2

Lloji:

Commercial

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

196

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019