Shitet Apartament 2+1 prane Big Market ne rrugen Rrapo Hekali - Century 21 Albania
Përshkrim

Afer komunes se parasit ne nje zone teper te qete shitet apartament 101m2.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkon.Apartamenti eshte i mobuluar ne menyre bashkohore dhe cilesore cdo pajisje.Prona disponon certifikat pronesie


Informacion
Sip. Totale:

101 m2

Sip. e brendshme:

91 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

933

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Rrapo Hekali

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020