Hyr
Përshkrim

Prane kryqezimit te ish stacionit te fundit te Tiranes se re , shitet apartament 2+1 i ndodhur ne katin e peste te nje ndertimi te ri te pajisur me ashensor .
Apartamenti organizohet nga nje koridor i vogel qe ben shperndarjen e ambiente si salloni se bashku me ambientin e gatimit , dy dhomat e gjumit , ballkoni me pamje fantastike dhe tualeti me dritare . Ka siperfaqe totale 90 m2 nga te cilat 80.75 jane siperfaqe e brendshme e apartamentit . Shitet i mobiluar .Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .
Per me shume informacion na kontaktoni ne : +355 69 707 00 47


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

164

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: ISH STACIONI I FUNDIT I TIRANES SE RE

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019