Shitet dyqan duplex I hipotekuar tek 5 Maj. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet dyqan duplex me siperfaqe 29 m2 si dhe pjesa e siperme e tij qe ben te mundur shfrytezimin me mire te siperfaqes se tij. Ky dyqan eshte perdorur si parukeri dhe eshte I pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Prona disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

29 m2

Lloji:

Shop

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

309

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 5 Maji

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020