SHITET APARTAMENT NE BULEVARD ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte 136m2 , organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine te vecuar , 4 dhoma gjumi , tualet , korridor, ballkon . Ndodhet ne katin 6 te nje pallati ekzistues . Shitet i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar te Durresit .


Informacion
Sip. e brendshme:

132 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

326

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Proper Pizza , bulevard

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020