Hyr
Përshkrim

Shitet trual ne zonen e "Plazhit te vjeter" ne Vlore. Zona eshte e projektuar per zhvillim dhe ndertim resortesh turistike, gjithashtu do kaloje edhe vazhdimi i projektit te " Lungo Mares". Trulli ka siperfaqe 1400 m2, prane vijes bregdetare, ne rrugen "Sazani".
Ne planin urbanistik, ne truall lejohet ndertimi i godinave deri ne 4 kate.
Per me shume info ose nje vizite ne prone moshezitoni te na kontaktoni!
+355694050036


Informacion
Sip. Totale:

1400 m2

Sip. e brendshme:

1400 m2

Sip. Toke:

1400 m2

Lloji:

Commercial Land

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

199

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019