Shitet apartament 3+1 te Selvia! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një prej komplekseve më të mira në qendër të Tiranës.I mobiluar tërësisht në mënyrë bashkëkohore dhe i shtruar me parket .Apartamenti ka tre dhoma gjumi ,një ambjent të bollshëm ndenje ,ambjent ngrënie,tre ballkone,dy tualete.Orientohet nga jug-perëndimi dhe disponon certifikatë pronësie.Për një vizitë në pronë na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

158 m2

Sip. e brendshme:

142 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

705

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Selvia

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020