Hyr
Përshkrim

Shitet toke ne autostraden BYPASS FIER. Toka ndodhet midis dy rreth-rrotullimeve te autostrades qe mundesojn hyrjet per ne qytetin e Fierit. Prane tokes do te ndertohet edhe stadium i ri i qytetit dhe pozicioni gjeografik ne te cilin ndodhet toka e bene super te favorshme per krijimin e cdo lloj aktiviteti. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacione kontaktoni ne nr +355697070043


Informacion
Sip. Toke:

3635 m2

Lloji:

Industrial Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

126

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bypass Fier

Shteti: Albania

Qyteti: Fier

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020