Hyr
Përshkrim

Ndertesa ndodhet tek kater rruget Shijak. Organizohet ne 3 kate totale ku kati pare eshte njesi biznesi +garazh ,ndersa kati i dyrte dhe i trete jane banim ,katet lidhet me njera tjetren me ane te shkalleve te brendshme .Disponon oborr dhe vende parkimi.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

449 m2

Sip. e brendshme:

131 m2

Lloji:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

125

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 4 rruget Shijak

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019