Hyr
Përshkrim

Shitet njesi per biznes te ish-kombinati me nje siperfaqe 200 m2 dhe te kompletuar per biznes. Ndodhet ne katin e pare dhe me parkim. Njesia ka nje pozicion te favorshem per cfardolloi biznesi si, supermarket, farmaci, restorant,magazine etj.Per nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne TEL 0699624752


Informacion
Sip. Totale:

200 m2

Sip. e brendshme:

200 m2

Lloji:

Commercial Land

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

113

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: ish-kombinati

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019