Përshkrim

Shitet vile ne Shkoze me 3 kate . Vila ne katin e pare organizohet ne dy dhoma gjumi nje sallon dhe nje tualet, ne katin e dyte eshte e ndare nze dy hyrje ku hyrja e pare organizohet nga 3 dhoma gjumi, 1 sallon dhe 1 tualet ndersa hyrja e dyte organizohet nga 3 dhoma gjumi, 2 sallone dhe 2 tualete. Kati i trete eshte papafingo dhe ka nje verande 123 metra dhe organizohet nga 1 dhome , 1 sallon dhe 1 tualet. Vila momentalisht dy hyrje i ka me qera dhe mund te jete mundesi e mire investimi. Vila ka sistem ngrohje qendrore dhe shitet e mobiluar. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te me kontaktoni ne numrin +355672040494!


Informacion
Sipërfaqja:

350 m2

Dhomat e gjumit:

9 Dhomat e gjumit

Tualetet:

7 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

5 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

42 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019