Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallat te ri me rifinitura cilesore ne zonen e Komunes se Parisit. Organizohet ne nje ambient te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti ka ndricim te mire natyral dhe hapesira te bollshme. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

102 m2

Sip. e brendshme:

102 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

197

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Perballe Kika 2

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019