Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane stadiumit "Qemal Stafa". Eshte i organizuar ne nje korridor te bollshem qe ben shperndarjen e dhomave, nje dhome ndenjeje se bashku me, 2 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete dhe 2 ballkone. .
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe mjaft komod.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

123 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

7 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

92 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. e Elbasanit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019