Hyr
Përshkrim

Shitet vile 2 kateshe nen konsrtuksion e siper ne Kombinat prane stacionit te policise NR.6. Vila ndodhet ne gjendje konstruksioni.
Vila ka nje planimetri shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: Kati1: 3 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine, 2 tualete.
Kati2: 3 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine, 2 tualete, perfshihet edhe ballkon ne 2 drejtime te ndyshme te viles. Vila shitet si njesi bashke me truallin ku ndodhet por mundet te shndrrohet ne 2 apartamente te ndryshme (shkallet jane te jashme por te mbuluara). Vila mundet te konsiderohet si nje investim i shkelqyer perderisa do te ndodhet ne vijen e dyte te rruges se re qe do te ndertohet ne kombinat (Unaza).
Per me shume informacion na kontaktoni ne Nr.Tel: 0697007419


Informacion
Sip. Totale:

280 m2

Sip. e brendshme:

220 m2

Sip. Toke:

400 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

206

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020