SHITET AMBIENT COMERCIAL BUZE RRUGE NE KOMBINAT - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shitet ambient komercial ne Kombinat me nje siperfaqe prej 130m2 open space. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin 2 me fasade xhami dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ne proces hipotekimi. Per me shume informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

130 m2

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

217

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: kombinat

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020