Hyr
Përshkrim

Ne rrugen " Eshref Frasheri " prane Vizion plus shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe totale 84.2 m2 nga te cilat 76.5m2 jane siperfaqe e brendshme , i ndodhur ne katin e katert banim te nje ndertimi te ri cilesor . Apartmaneti organizohet nga nje koridor i bollshem , salloni se bashku me ambientin e vecuar te gatimit , dy dhoma gjumi , ballkoni dhe tualeti . Orientim jug-perendim . Ne shitje eshte gjithashtu edhe apartamenti siper tij te cilen mund te organizohen lehtesisht ne duplex .
Cmimi i negociueshem ne varesi te menyres se pageses . Shitet bosh . Per me shume informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

84 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

306

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: DON BOSKO - RR "ESHREF FRASHERI"

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020