Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 plus post parkimi ne katin e 5 te nje pallati te Ri 7 katesh me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte, sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi , 1 tualet si dhe 2 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte edhe lindje dhe perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti i ka te gjitha facilitetet e mundeshme.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, per me shume informacion na kontaktoni!
_


Informacion
Sipërfaqja:

87 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

5 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

67 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla e Bashkuar

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019