Përshkrim

Ne rrugen " Eshref Frasheri " prane Vizion plus shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe totale 84.2 m2 nga te cilat 76.5m2 jane siperfaqe e brendshme i ndodhur ne katin e peste banim te nje ndertimi te ri cilesor . Apartmaneti organizohet nga nje koridor i bollshem , salloni se bashku me ambientin e vecuar te gatimit , dy dhoma gjumi , ballkoni dhe tualeti . Orientim jug-perendim . Ne shitje eshte gjithashtu edhe apartamenti ne katin poshte tij te cilet mund te organizohen lehtesisht ne duplex .
Cmimi i negociueshem ne varesi te menyres se pageses . Shitet bosh . Per me shume informacion na kontaktoni ne : +355 697070047


Informacion
Sipërfaqja:

84.2 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

5 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

42 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: DON BOSKO- RR: "ESHREF FRASHERI"

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019