Hyr
Përshkrim

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen "Arkitekt Kasemi" prane "Brrylit", jepet ndertese per qira e arreduar per qender kursesh ose kopesht. Zona eshte e qete dhe e sigurte, shume prane ndodhen institucione si: Ministria e Jashtme, Komisariati etj, gjithashtu eshte lehteshisht e aksesueshme, sepse jane disa stacione urbanesh prane. Ndertesa eshte 2 kateshe, e sapo rikonstruktuar dhe arreduar dhe organizohet ne: 1 oborr me porte sigurie e pajisur me kamer, holli ne katin 1, dhome e madhe me ambient gatimidhe 1 tualet. Ne katin dyte ndodhen 2 dhoma qe sherbejne si klasa mesimore, 1 ballkon.
Per info me te detajuara ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Lloji:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

312

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Arkitekt Kasemi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019