Hyr
Përshkrim

Shitet shtepi private ne Rrugen e Burgut . Shtepia eshte nje kateshe. Siperfaqe trualli 360 metra2, siperfaqe ndertim 114.7 metra2. Organizohet nga nje oborr, parking ne hyrje te nderteses. Koridori, dhome ndenje, gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe verande. Disponon te gjithe dokumentacionin e nevojshem! Cmimi i negociueshem ! Per info te metejshme apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

360 m2

Sip. e brendshme:

360 m2

Sip. Toke:

360 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Villa

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

264

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr " Jordan Misja"

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019