Përshkrim

Shitet apartament 1+1 te Fusha e Aviacionit. Apartamenti ka siperfaqe totale 81 m2 dhe siperfaqe te brendshme 71 m2 . Organizohet ne nje sallon ndenje + kuzhine, nje dhome gjumi, nje ballkon si dhe nje tualet. Ndodhet nje kompleks te ri qe po ndertohet ne nje zone mjaft te kerkuar. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni !!!


Informacion
Sipërfaqja:

81 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

8 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

30 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ish Fusha e Aviacionit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019