Hyr
Përshkrim

Jepet me qira vile 4 kateshe prane Globe Center.Vila ka nje siperfaqe prej 604m2.Cdo kat ka nje hapesire prej 151m2 te brendeshme,dhe jan te organizuar ne 3 dhoma me hapesire te madhe dhe 2 tualete per cdo kat.Kjo vile eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme ,si kopshte,shkolla ose zyra.Ne hapesire perfshihen edhe nje hapesire e pershtatshme per 3 poste parkimi.Pozicioni i viles eshte mjaft i favorshme per biznese te sukseshme.Per nje vizite ne prone kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

604 m2

Dhomat e gjumit:

8

Tualetet:

8

Dhomen e ndenjes:

4

Lloji:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

174

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019