Hyr
Përshkrim

SHITET KATI I PARE I QENDRES SE BIZNESIT NE QENDER TE KAVAJES!
Prona ndodhet ne qender te qytetit, nje zone e cila ofron facilitete te shumta per zhvillimin e bizneseve.
Siperfaqja totale e prones eshte 570 m2
Ambienti eshte i perbere nga disa njesi te vogla biznesi me siperfaqe te ndryshme.
Prona eshte ndertim i viteve te fundit , me punime mjaft cilesore. Disponon sistem aspirimi dhe kondicionimi, sistem ndricimi, termoizolimi.
Fasadë xhami nga rruga. Pozicionim optimal për biznese si psh: Institucione financiare, Klinikë, Call center, Qendër SPA, Qendër tregtare, Qendër kursesh, Supermarket etj.Eshte i paisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion apo dhe nje shoqerim ne prone ju lutem na kontaktoni


Informacion
Sip. e brendshme:

570 m2

Sip. Toke:

200 m2

Lloji:

Multipurpose space

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

129

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: qender

Shteti: Albania

Qyteti: Kavajë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020