Hyr
Përshkrim

Jepet me Qira ambjenti 50 m2 te "Ish stacioni i fundit i tiranes se Re", i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te sapo perfunduar, pamjen ballore e ka komplet Fasad Xhami, si dhe ka akses te menjehershem ne rruge kryesore. Te ineresuarit te kontaktojne Ermal Gjinecin ne nr. e cel. 0692105633 / 0697070045


Informacion
Sip. Totale:

50 m2

Sip. e brendshme:

50 m2

Lloji:

Shop

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

169

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019