Hyr
Përshkrim

Jepet me Qira apartament (Duplex) pjese e nje Vile 3-kateshe, ndodhet ne Mjull Bathore (Natyra e Qete) prane me rezidencen e Ambasadorit Iranian.
Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.
E organizuar ne siperfaqe totale 405m2-toke nga te cilat 360m2 jane te cilesuara si Truall ne certifikate. Njolla e ndertimit 119.2m2, dhe total ndertimi 606.8m2.
Zona ku ndodhet Vila eshte rezidenciale dhe mjaft e qete per nje jetese komode, ofron roje dhe kamera sigurie 24h dhe hyrje-dalje te kontrolluar.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

607 m2

Sip. Toke:

405 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

5

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

217

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mjull Bathore (Natyra e Qete)

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019