Hyr
Përshkrim

Shitet vila 3 kateshe ndertim shume cilesor ne rrugen "Bego Hoxha" prane 'Misto Mame " dhe Yzberishtit . Vila organizohet ne tre kate te shfrytezueshme si me poshte : Ne katin e pare ndodhet nje dyqan me siperfaqe 48m2 dhe ambient banimi i tipologjise 1+1 me siperfaqe 76 m2 aktualisht te dhena me qira . Kati i dyte perbehet nga 2 ambiente banimi te tipologjise 1+1 te dhena me qira dhe kati i trete ambient banimi 2+1+verande te madhe .Ndertesa disponon dokumentacion te rregullt hipotekor per dy katet e para kurse kati i trete eshte ne proces hipotekimi.


Informacion
Sip. e brendshme:

368 m2

Lloji:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

104

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Bego Hoxha

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019