Hyr
Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje te Riviera , kati i 1 banim ne pjesen veri-perendimore te objektit . Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , sallon se bashku me kuzhinen , dy tualete njera nga te cilat te nje nga dhomat e gjumit dhe nje ballkon rrethues. Ambientet jane te ndara nga njera tjetra , ka organizim te mire , hyrja ne dhomat e gjumit behet nga nje korridor i vecuar nga salloni . Objekti ne te cilin ndodhet apartamenti eshte pika qendrore dhe me e rrahur e qytetit . Ofron cdo facilitet te nevojshem , vetem 250 metra nga shetitorja e Lungomares . Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 125 m2 dhe me certifikate pronesie . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


Informacion
Sip. e brendshme:

125 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

2250

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lagjia Pavaresia

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020