Hyr
Përshkrim

Shitet dyqan prane Restorant "Fresku" ne rrugen "Muhamet Deliu". Dyqani ka fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 71 m2 dhe lartesi mbi 4 metra cka e ben teper te vaforshem per shume aktivitete, ndodhet buze rruge kryesore gjithashtu ka akses dhe nga brendesia e lagjes. Zona eshte mjaft e populluar. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info kontaktoni 0672040493 !


Informacion
Sip. e brendshme:

71 m2

Lloji:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

135

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga "Muhamet Deliu"

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019