Hyr
Përshkrim

Jepet me qera ambient komercial ne rrugen "Shefqet Kuka", ne Fresk. Ambienti ka nja siperfaqe te brendeshme prej 69m2, nje toke ne pjesen e pasme me leje shfrytezimi rreth 150m2 dhe nje hapsire ne pjesen e perparme rreth 20m2 per 2 poste parkimi. Ambienti posedon linje elektrike trefazore dhe ka lartesi prej 3.5m, gje qe e ben shume per pershtatshem per shume aktivitete si servis makinash, bar, kopesht, restorant etj...
Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

69 m2

Sip. Toke:

150 m2

Lloji:

Commercial

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

78

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Instituti fizikes berthamore

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019