Hyr
Përshkrim

Jepet me qera apartament 3+1 ne katin 2 te nje vile ne rrugen "Mihal Grameno", siper "Tregut Elektrik". Apartamenti ka nje siperfaqe mjaft te bollshme prej 140 m2. Organizohet ne nje sallon te madh ku gjenden kuzhina dhe tavolina e ngrenjes, dhoma e ndenjes dhe nepermjes nje korridori shperndahen 3 dhomat e gjumit dhe tualetit. Jepet me qera 350 euro i diskutueshem. Per informacione ju lutem me telefononi!


Informacion
Sip. e brendshme:

140 m2

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

141

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga "Mihal Grameno"

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019