Përshkrim

Ne zonen Vasil Shanto, ne rrugen Muhamet Gjollesha, shitet Bar-Restorant me nje siperfaqje 79.80m2 e cila ka dhe nje verand me leje shfrytezimi. Aktualisht biznesi eshte i lene me qera. Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni ne: +355697070043


Informacion
Sipërfaqja:

80 m2

Lloji:

Bar / Restaurant Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

37 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019