Përshkrim

SHITET APARTAMENT 1+1 + GARAZH NE PLAZH ILIRIA DURRES!
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim.
Siperfaqja totale e prones eshte 73 m2 dhe organizohet ne : 1 soxhorno me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon te madh i cili ofron nje pamje shume te bukur te zones perreth.
Prona shitet totalisht e mobiluar.
Bashke me apartamentin shitet edhe garazh, siperfaqja e te cilit eshte 10 m2.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni : Artemis Tota 0699385020


Informacion
Sipërfaqja:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

9 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

57 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazhi Iliria

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019