Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Sarande. t
Siperfaqja totale e prones eshte 55 m2 dhe organizohet ne nje soxhorno te perbashket me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te madh qe ofron nje pamje te mbrekullueshme te detit. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri shtate katesh me ashensor. Apartamenti ka nje mobilim me cilesi te larte.
Ne dispozicion eshte dhe nje garazh,por i paperfshire ne cmim.
Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone ju lutem kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

55 m2

Sip. e brendshme:

55 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

176

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019