Përshkrim

EKSKLUZIVE!!!
Shitet biznesi i telefonave " ELECTRONIC STORE & SERVICE".
Biznesi disponon nje numer te konsiderueshme produktesh: Aparat celulare, Laptop, Desktop, paisje te shumte per riparimin e celulareve si dhe aksesore te shumte dekori. Biznesi shitet sebashku me vitrinat reklamuese.
Biznesi ka nje eksperince te gjate ne treg dhe nje klientele te ngritur.
Gjithashtu ka nje lokacion teper te favorshem dhe teper te lakmueshem.
Per me teper informacion kontaktoni agjentin : Artemis Tota 0699385020


Informacion
Sipërfaqja:

m2

Lloji:

Commercial Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

113 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: QENDRA E DURRESIT

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019