Hyr
Përshkrim

Shitet vile ne Pogradec!
Vila ndodhet në një pozicion të tillë ku ajri qetësia e ju ftojnë të shijoni në paqe natyrën. Me oborr të gjelberuar me peme dekorative ,ndërtim cilësor me një arredim bashkëkohor si dhe sistem ngrohje me kaldaje e cila lidhet me oxhakun me dru ose me kaldaje gazi\nafte. Vila është një investim shumë i mirë për një familje e cila do te jeteoj larg zhurmes dhe kerkon te shijoje natyren. Përbëhet nga tre kate që lidhen midis tyre me shkallë të brendshme.
Prona eshte e organizuar ne: Truall 624.2 m2, ndertese 85 m2, 3 kate me cati te shfrytezuar., (ne total 250 m2 siperfaqe banimi ) ka 450 m2 oborr perpara i gjelberuar , kopsht mbrapa 150 m2, e mobiluar ne gjitha dhomat, 4 tualete te kompletuara. Garazh, Sistem vaditje, pus, sistem monitorues kamerash. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper na kontaktoni.


Informacion
Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

310

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Volorekes, km i dyte

Shteti: Albania

Qyteti: Pogradec

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020