Hyr
Përshkrim

SHITET APARTAMENT NE VOLLGA!
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri, ne nje zone teper te lakmuar per facilitetet e shumta qe ofron.
Siperfaqja totale e prones eshte 92 m2 dhe organizohet ne nje soxhorno te madhe bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon qe ofron nje pamje shume te bukur te shetitores.
Prona shitet e mobiluar.
Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

92 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

303

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020