Hyr
Përshkrim

Super apartament per shitje dhe qera ne Vollga!
Siperfaqja totale e prones eshte 146.3 m2 dhe organizohet ne dy koridore te cilet bejne shprendarjen e dhomave, nje soxhorno te madhe, nje kuzhine me vete, dy dhoma gjumi, dy tualete, tre ballkone dhe nje ballkon sherbimi. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar.
Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

134 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

442

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020