Hyr
Përshkrim

Siperfaqja totale e truallit eshte 1430 m2 brenda se ciles ndodhet dhe nje ndertese(kapanon) me siperfaqe 300 m2, e ndertuar me leje ndertimi. Truallit i bashkangjitet dhe nje siperfaqe toke are 4754 m2. Mundesia e zgjerimit eshte deri ne 30000 m2. Toka ne teresi pozicionohet ne pjesen Veriore te Kepit te Rodonit, ne afersi me detin. Pozicionohet ne nje lartesi rreth 25 m mbi nivelin e detit dhe eshte e aksesueshme me rruge. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

6184 m2

Lloji:

Rural Land

Statusi:

In project

Availability:

Available

Website Views:

231

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020