Hyr
Përshkrim

Vila eshte ne vije te pare totalisht me pamje nga deti, dhe ndodhet brenda nje rezidence me siguri te larte. Siperfaqja totale e brendeshme eshte rreth 300 m2 dhe 500 m2 truall. Organizohet ne soxhorno te madhe+kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe verande te madhe. Shkallet e brendeshme te ngjisin ne papafingo ku jane dy dhoma gjumi te ideuara toatlisht ne dru, dhe me drite natyrale nga catia, secila nga dhomat ka tualet me vete te bollshem, Gjithashtu ka dhe parkim te brendeshm ne katin -1 si dhe nje magazine te madhe. Vila eshte ndertim teper cilesor dhe me mobilim modern, dritaret jane te gjitha termike te nje cilesie te larte. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

300 m2

Sip. Toke:

500 m2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

508

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020