Përshkrim

Apartament per shitje 46m2 neto.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dhime gjumi,tualet dhe ballkon.Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.Ne cmim perfshihet dhe mobilimi


Informacion
Sipërfaqja:

46 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

2 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

152 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019