Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ne zonen e Don Boskos, ne rrugen "Muzaket", ofrohet per qira ambjent 86 m2, open space me nje tualet te vogel. Dyqani ka 2 fasada te medha xhami qe mundesojne vizualitetin nga rruga si dhe nga brenda kompleksit te pallateve. Me pare ka funksionuar si lloto por eshte mjaft e pershtatshme per aktivitetete te ndryshme si: zyra, agjensi, klinika etj.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni !


Informacion
Sip. e brendshme:

86 m2

Lloji:

Shop

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

149

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga "Muzaket"

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020