Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne vije te pare me detin, brenda kompleksit luksoz "CAMELIA 3". Ka nje sip. prej 86 m2, ku nga keto 76.3 m2 eshte sip. e brendeshme. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 ballkon , 1 sallon me nje kuzhine te perbashket , 1 tualet. Orientimi eshte perendim duke ju ofruar pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 11 te kompleksit me dy ashensor dhe me nje administrim teper komod. SHITET ME CMIM OKAZION ME 400 EURO M2, PER ARSYE EMIGRIMI. Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Mos vononi por telefononi.


Informacion
Sip. Totale:

86 m2

Sip. e brendshme:

74 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

454

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh, Kompleksi "CAMELIA 3".

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020